O ekologii online

ekologia1
ekologia4
ekologia2
ekologia5
ekologia3
previous arrow
next arrow

24 listopada Szkolny Klub Europejski miał okazję uczestniczyć w debacie na temat Nowego Zielonego Ładu. Podczas debaty zostały poruszone tematy dotyczące środowiska i tego jak w nim funkcjonujemy. Słowa, które płynęły do nas z ust prowadzących były bardzo wartościowe, dzięki nim poznaliśmy plany na poprawę jakości środowiska. Każdego z nas skłoniło to do refleksji co robi pożytecznego dla środowiska, a co niekoniecznie sprzyja naturze. Dzięki udziale w debacie dowiedzieliśmy się jak bardziej efektywnie wykorzystywać zasoby, jak przeciwdziałać zanieczyszczeniu środowiska. To bardzo ważne zagadnienia, o których powinni wiedzieć wszyscy. Podczas spotkania przybliżono nam kwestie finansowe projektu. Wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem ile pracy będzie wymagać osiągnięcie celów opisanych w projekcie. Dzięki możliwości komunikacji podczas debaty mieliśmy możliwość zadawania pytań. Skorzystaliśmy z tej opcji i zapytaliśmy w jaki sposób młodzież może pomóc środowisku? Otrzymaliśmy na nasze pytanie satysfakcjonującą odpowiedź. Mamy nadzieję, że dzięki Nowemu Zielonemu Ładowi w przyszłości będzie żyło się nam lepiej. Udział w debacie był dla nas ciekawym doświadczeniem.

Magdalena Zych