NO I MAMY WAKACJE

23 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego. Rozpoczynają się wakacje. Wcześniej jednak miły końcowy akcent – rozdanie świadectw promocyjnych do kolejnej klasy.

Spotkaliśmy się całą społecznością szkoły o godzinie 9.00 w sali sportowej, gdzie wysłuchaliśmy wszyscy wiele miłych słów. Miłych pod adresem uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły. Dyrektor Ryszard Kaszkowiak przypomniał w skrócie osiągnięcia szkoły w minionym roku szkolnym. Dyrektor Roman Olejnik miał przyjemność wręczyć w asyście wychowawców świadectwa z wyróżnieniem czyli tzw. paskiem. Klika słów skierowała do nas sekretarz powiatu krotoszyńskiego Joanna Dymarska-Kaczmarek.

Uroczystość uświetnił koncercik słowno-wokalno-muzyczny przygotowany przez uzdolnionych artystycznie uczniów naszej szkoły.

No to koniec! Spotykamy się 1 września. Życzymy wszystkim spokojnych miłych a nade wszystko bezpiecznych wakacji. Uważajcie na siebie i do nowego roku szkolnego 2023/2024.

Znacznie więcej zdjęć znajdziesz TUTAJ

tekst i fot. GP