Letni Zawrót Głowy w DWÓJCE

17 czerwca rozpoczął się Letni Zawrót Głowy w DWÓJCE. Za oknem lato, ciepełko, poczuliśmy się niemal jak na wakacjach. Odbył się turniej międzyklasowy w piłkę siatkową dziewcząt oraz międzyklasowy turniej w piłkę nożną chłopców.

A oto i wyniki:

– piłka siatkowa, I miejsce klasa 4bd II miejsce klasa 3d III miejsce klasa 2d IV miejsce klasa 1d, 2c,

– piłka nożna, I miejsce klasa 3c II miejsce 2d III miejsce 2f IV miejsce klasa 4bd.

W czasie imprezy uczniowie korzystali z punktu gastronomicznego przygotowanego przez uczniów naszej szkoły pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych Patrycji Rochowiak i przy wsparciu naszego przyjaciela szkoły – Firmy Tarczyński S. A.

Inicjatywa koordynowana przez Samorząd Uczniowski spotkała się z dużą aprobatą społeczności Dwójki. Zapraszamy jutro na rozgrywki FIFA (komputerowe) a w środę na grę terenową i Targi Policji.

JR, fot. WR, GP