Laureat i finalistka olimpiady menedżerskiej

14-15 grudnia 2022 r. odbył się krajowy finał VIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich. Hubert Robakowski zajął 7 miejsce uzyskując tym samym tytuł laureata Olimpiady. Kornelia Ratajczak uzyskała tytuł finalisty Olimpiady. W Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich brało udział ponad 1900 uczniów z 82 szkół z całej Polski. Olimpiada była na bardzo wysokim poziomie i wymagała szerokiej wiedzy ekonomiczniej z zakresu mikro- i makroekonomii, zarządzania, marketingu, statystyki, języka obcego zawodowego, podatków a nawet kryzysu energetycznego.

Uzyskane przez uczniów tytuły uprawniają ich do zwolnienia z egzaminu zawodowego. Tym bardziej cieszy nas sukces naszych uczniów. To ogromne wyróżnienie i dowód specjalistycznej wiedzy naszych ekonomistów.

Brawa dla Kornelii, Huberta i opiekuna – mentora, nauczyciela przedmiotów zawodowych – Magdaleny Karwik.

fot. Magdalena Karwik