KAŻDY MA COŚ, CO MOŻE DAĆ INNYM

W piątek, 5 stycznia, w naszej szkole miało miejsce niezwykłe – spotkanie z mamą 3-letniego Stasia Jerzaka z Krotoszyna, na rzecz którego społeczność ZSP2 przeprowadziła przed świętami zbiórkę funduszy w ramach Bożonarodzeniowego Kiermaszu Słodkości. Całą uzbieraną kwotę w imieniu wszystkich naszych uczniów oraz nauczycieli przekazał mamie Stasia do rąk własnych pan dyrektor. Była to bardzo wzruszająca chwila, zarówno dla mamy Stasia, jak i wszystkich, którzy brali czynny udział w zbiórce.

Zdajemy sobie sprawę, ze nasza pomoc to jedynie kropla w morzu potrzeb, ale cieszymy się, że jako szkoła pokazaliśmy jedność, otwarte serca i ogromne zaangażowanie w mnożeniu dobra.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego szczytnego celu i trzymamy mocno kciuki za zdrowie Stasia oraz wytrwałość i siłę do walki dla jego wspaniałych rodziców.

MP, GP