DRZWI OTWARTE dla ósmoklasistów

W piątek, 12 kwietnia, zaprezentowaliśmy naszą szkołę uczniom ósmych klas szkół podstawowych, którzy przybyli do nas wraz z rodzicami.

Przyszłych absolwentów podstawówek czekało mnóstwo atrakcji. Na początku zebranych na Drzwiach Otwartych powitała Dyrekcja ZSP2. Uczniowie mogli zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat szkoły i oferowanych przez nią kierunków kształcenia. Odbył się także quiz związany ze znajomości Dwójki (oczywiście z nagrodami). Następnie była okazja zwiedzanie szkoły i zapoznania z pracowniami przedmiotowymi.

Na samym końcu „Drzwi” uczniowie szczegółowo zapoznali się z 2 kierunkami oferowanymi w tym roku szkolnym. Są to klasy technikum w zawodzie technik reklamy i technik programista.

Do zobaczenia we wrześniu.

GP, fot. Wiktoria Mikołajczyk – kl. 2 technik reklamy