Drużyna chłopaków najlepsza w Powiecie

22 września nasi uczniowie wywalczyli mistrzostwo Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców, dziewczęta uplasowały się tuż za podium na 4 miejscu. Sztafeta męska wywalczyła awans na finał województwa który odbędzie się w Poznaniu.

Szkołę reprezentowali: Aleksandra Bogaczewska, Katarzyna Mieszkała, Zuzanna Namysł, Amelia Rymkiewicz, Weronika Skrzypczak, Amelia Soczewa, Zuzanna Stęclik, Aleksandra Kulińska, Monika Waliszewska oraz Grzegorz Lisiak, Remigiusz Rusek, Paweł Panek, Filip Chudy, Dawid Gustowski, Mikołaj Jańczak, Krystian Tomczak, Oliwier Domański.

Drużyny prowadzą trenerzy: Sylwia Stachowiak oraz Marcin Nowaczyk.

Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów. Podziękowanie za godne reprezentowanie szkoły.

tekst i fot. MN