Czas wspomnień! Czas podsumowań! – klasa IVf

– technikum informatyczne
wychowawca – mgr Milena Pawłowska

– W czasie czterech lat nauki w Dwójce poznałem wielu ludzi, z którymi świetnie spędzałem czas. Każda lekcja była wyjątkowa i to nie tylko za sprawą kolegów, a również dzięki nauczycielom. Każdy nauczyciel starał się poszerzać naszą wiedzę i zachęcać do rozwijania swoich umiejętności w różnych dziedzinach. Będę wspominał te chwile przez całe moje życie i myślę, że koledzy także dobrze zapamiętają szkołę.

Arkadiusz Karolczak 

– Bardzo dobrze będę wspominał cztery lata nauki w Dwójce. Poznałem tutaj wielu wspaniałych ludzi, zdobyłem cenne doświadczenie i zobaczyłem, że nauka w technikum wcale nie musi być nudna. Największa w tym zasługa nauczycieli, którzy w ciekawy sposób potrafili przekazać wiedzę, nawet w tak trudnych warunkach, z jakimi przyszło nam się zmierzyć w ostatnich miesiącach. Mieliśmy możliwość odbycia praktyk zawodowych w ciekawych miejscach, a zdobyte umiejętności na pewno wykorzystamy w przyszłości. Mimo tego, że dwa lata nauki upłynęły pod znakiem pandemii, udało nam się wyjechać na kilka krótszych i dłuższych wycieczek. Braliśmy udział w zajęciach na uczelniach wyższych. Byliśmy w parku trampolin, escape roomie i zwiedziliśmy wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy.

Mikołaj Cieślak

– Nasza klasa była bardzo zgrana. Praktycznie od samego początku złapaliśmy ze sobą dobry kontakt. Pomimo wielu wpadek zawsze udało nam się wyjść ze wszystkiego obronną ręką. Najbardziej będzie mi brakować wspólnych przerw.

Michał Frala

Uczniowie klasy IVf
Fot. archiwum klasy