Byliśmy Świętymi Mikołajami

miko5
miko3
miko2
miko1
miko0
previous arrow
next arrow
miko5
miko3
miko2
miko1
miko0
previous arrow
next arrow

BYLIŚMY ŚWIĘTYMI MIKOŁAJAMI | ZSP2.Krotoszyn

3 grudnia 2019r. kilkunastoosobowa grupa uczniów z klas Ibg, Idp, Idg i 3d udała się do Szkoły Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej przy ul. Ostrowskiej. Opiekunem była pani prof. Dorota Szymczak. Celem wizyty było zorganizowanie gwiazdki dla dzieci z tej placówki.

Wcześniej w szkole zostały przygotowane paczki z prezentami od uczniów ZSP nr 2. Upominki podarowano podczas uroczystej gwiazdki – wspólnego spotkania uczniów dwójki z wychowankami szkoły specjalnej. Czas umilały zabawy i śpiew kolęd. Najbardziej oczekiwane było przybycie świętego Mikołaja. Dzieci z pięknymi uśmiechami odbierały od niego prezenty i z ogromna ciekawością zaglądały do świątecznych paczek. Za wszystko podziękowały gorącymi uściskami.

Szkolne Koło PCK składa podziękowania wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w zbiórkę zabawek, słodyczy i artykułów szkolnych. Nawet taki mały dar może wywołać uśmiech na ustach dzieci.

Autor artykułu: mgr Dorota Szymczak