Spektakl szkolny „Hansel and Gretel” według braci Grimm

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wyjątkowy spektakl teatralny na podstawie słynnej bajki braci Grimm „Jaś i Małgosia”. Któż z nas nie zna tej bajki… Tym razem jednak całość została przygotowana w języku angielskim, co dodało przedstawieniu dodatkowego waloru edukacyjnego.

Artyści, którymi byli uczniowie naszej szkoły, przez kilka tygodni intensywnie pracowali nad przygotowaniem spektaklu. Próby odbywały się nie tylko w tygodniu, ale również w soboty, co świadczy o ich ogromnym zaangażowaniu i poświęceniu. Uczniowie samodzielnie wykonali scenografię i dekoracje, co dodatkowo wzbogaciło cały projekt o elementy pracy zespołowej i kreatywności.

Pomysłodawcą przedstawienia była nauczycielka języka angielskiego, Milena Pawłowska. Jej inicjatywa oraz zaangażowanie w przygotowanie uczniów do występu zaowocowały wspaniałym widowiskiem, które zachwyciło zgromadzoną publiczność.

Spektakl odbył się w sali sportowej naszej szkoły, która na ten wyjątkowy dzień została przekształcona w salę teatralną. Premiera zgromadziła licznych widzów, w tym uczniów, nauczycieli oraz dyrekcję szkoły. Występ młodych artystów spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem, a ich talent i ciężka praca zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Ten niezwykły projekt nie tylko dostarczył rozrywki, ale również pokazał, jak wiele można osiągnąć dzięki wspólnej pracy i pasji. Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie tego wspaniałego spektaklu!

Zapraszamy na obszerną fotorelację ze spektaklu przygotowaną przez KK, WM i GP: TUTAJ

GP