2b i 2c spędziły noc w szkole

Za nami kolejna noc spędzona w szkole. Uczniowie klasy 2b i 2c postanowili spędzić początek weekendu integrując się podczas wspólnych zajęć. Pomysłów było wiele. Ostatecznie młodzież postawiła na wspólne gotowanie. Przygotowywanie posiłków okazało się świetną zabawą, a ich konsumpcja niebywałą przyjemnością. Niektórzy doskonalili swoje umiejętności kulinarne, inni odkryli w sobie ukryty dotychczas talent. Mieliśmy okazję skosztować świeżo wypieczonych pierniczków, dzięki czemu poczuliśmy klimat zbliżających się świąt.

Podczas nocki każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Dla amatorów gier zaplanowano planszówki i liczne inne gry. Kolejnym punktem spotkania były zajęcia sportowe. Młodzież wybrała piłkę siatkową i badmintona. Następnie miały miejsce występy artystyczne. Karaoke i gra taneczna Just Dance przyniosły dużo radości, śmiechu i dobrej zabawy. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni uczniowie, przygotowali seans filmowy, podczas którego każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na najbardziej wytrwałych czeka

ły występy stand-uperów.

KSz, fot. uczestnicy nocki w szkole