ZSP nr 2 szyje maseczki

Od 24 marca trwała w naszej szkole akcja szycia maseczek dla krotoszyńskich służb. Każdy, kto chciał włączyć się w działania, odbierał materiał z dziedzińca szkoły i przygotowywał maseczki. W tym czasie, wspólnymi siłami udało nam się uszyć ok. 300 sztuk, które przekazaliśmy do:
– Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krotoszynie
– Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
– Gminy Rozdrażew
– placówek medycznych, bankowych, przychodni zdrowia.

Chcemy przede wszystkim podziękować wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom obsługi szkoły i przyjaciołom naszej placówki, którzy bezinteresownie poświęcili swój czas, aby przygotować maseczki. Dzięki ich pracy mamy poczucie , że nawet w trudnych chwilach możemy liczyć na innych i nigdy nie jesteśmy sami. Tym samym dołożyliśmy małą cegiełkę do poprawy bezpieczeństwa w naszym powiecie. Dziękujemy bardzo!

Bądźcie zdrowi.. i zostańcie w domu!

tekst i foto: Grzegorz Pierzchała