„Złote Szkoły NBP” II edycja

debata, spotkanie dyskusyjne z Panią Roksaną Sitarz doradcą klienta Banku Santander

Klasa 4b i grupa Ambasadorów „Złotych Szkół NBP” uczestniczyły w czwartek 10.03.2022 r. w spotkaniu dyskusyjnym, dotyczącym bezpieczeństwa przeprowadzania transakcji bankowych w kontach osobistych. Spotkanie poprowadziła Pani Roksana Sitarz, doradca klienta Banku Santander. Uczestnicy aktywnie słuchali wypowiedzi prowadzącej, odpowiadali na pytania oraz wyrażali własne opinie.

Spotkanie zakończyło się rywalizację trzech drużyn, dotyczyło przedstawienia zasad, jakie obowiązują w bankowości mobilnej, w transakcjach za pomocą bankomatu i transakcjach za pomocą karty. Dziękujemy za możliwość organizacji spotkania w budynku banku, ponieważ dodatkowo pomogło to zrozumieć zasady poruszania się w świecie transakcji bankowych.

Joanna Tyrakowska