Witaj szkoło :)) Nareszcie!!!

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Karola Fryderyka Libelta w Krotoszynie odbędzie się 01 września 2020r. (wtorek).

O godzinie  8.00  odprawiona zostanie msza św. w kościele pod wezwaniem św. Apostołów Piotra i Pawła.

Na boisku szkolnym o godzinie 9.00, a w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych w sali gimnastycznej,  nastąpi inauguracja nowego roku szkolnego.

W związku z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego na uroczystość inauguracji rozpoczęcia roku szkolnego przychodzą tylko i wyłącznie uczniowie klas pierwszych (obowiązkowo w maseczkach zasłaniających usta i nos).

Plan lekcji oraz pozostałe informacje o charakterze organizacyjnym dla pozostałych klas udostępnią wychowawcy za pomocą dziennika elektronicznego.