Świąteczna wizyta w Zespole Szkół Specjalnych

Już tradycją jest, ze nasza młodzież tuż przed Świętami Bożego Narodzenia organizuje zbiórkę słodkości dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Krotoszynie. Zebraliśmy całkiem pokaźną ilość słodyczy i przekazaliśmy je podopiecznym ZSS.

Zebrane słodycze to jeden element naszego wsparcia. Był jeszcze element duchowy. Zuzanna Płaczek – nasza uczennica z technikum reklamy, znana jako artystka wokalna, zorganizowała wraz ze swoimi koleżankami z 1 LO Wiką i Beatą koncert świąteczny. Dziewczyny zaśpiewały kolędy i pastorałki. Nie zabrakło także wspólnego wykonania kolęd. Dzieci ze szkoły specjalnej bardzo chętnie włączały się do śpiewania.

Dziękujemy nauczycielkom ZSS Krotoszyn oraz ZSP2.Krotoszyn Katarzynie Dajewskiej i Dorocie Szymczak, za pomoc i umożliwienie przeprowadzenia tej duchowo-materialnej akcji.

Grzegorz Pierzchała, fot. ZSS Krotoszyn