SUKCES WOKALNY ZUZANNY PŁACZEK

18 grudnia, z inicjatywy Lions Club Krotoszyn odbył się II Powiatowy Przegląd Pastorałek i Piosenek Świątecznych. Zuzanna wystąpiła w pięknym repertuarze polskiego zespołu pop-gospelowego TGD (Trzecia Godzina Dnia). Do dzisiejszego konkursu wybrała sobie utwór z chrześcijańskim przesłaniem „Noel”, który to wykonuje TGD. Lider grupy przetłumaczył słowa oryginalnego hitu amerykańskiego i rozpropagował utwór na polskim rynku muzycznym. Słowo „Noel” pochodzi pierwotnie z języka hebrajskiego, a oznacza, święta, narodzenie, jak również Dzień Bożego Narodzenia.

Zuzanna w konkursie reprezentowała nasza szkolę – ZSP2. Świetnie sobie poradziła z ambitnym, trudnym do wykonania utworem i jego interpretacją. Zdobyła uznanie jury i wygrała w dzisiejszym konkursie.

Noel! Noel!

Słowo Ciałem staje się

Noel! Noel!

Ten Światłością świata jest

Wcielony Bóg

Miłości cud

Noel!

Warto jeszcze dodać, że 17 grudnia Zuza razem z działalnością Teatru Studentów WSB ABSURD miała premierę musicalu. Zgromadzeni w Poznańskiej Scenie Wspólnej usłyszeli szereg znanych przebojów musicalowych. Ciekawe aranżacje i profesjonalne wykonanie zachwyciło gości. Zuzanna miała podczas koncertu swoje partie solowe.

fot.: Grzegorz Pierzchała, krotoszynnaszemiasto, Jacek Połczyński.