Rozwój osobisty – zajęcia z dr Beatą Zamorską

Koniec roku szkolnego to dobra okazja, żeby zastanowić się nad tym, jak zmotywować siebie do działań i rozwijać swoje umiejętności w najbliższym środowisku. 16 i 17.06. 2021r nasi uczniowie z klas IIBP i IIBG wzięli udział w zajęciach prowadzonych przez dr Beatę Zamorską z Collegium Da Vinci w Poznaniu pt.: „Kiedy środowisko staje się źródłem mojego rozwoju”.

Podczas warsztatu Pani doktor zwróciła uwagę na rzeczywistość wokół nas. Wspólnie z uczniami próbowała odpowiedzieć na pytanie „W jakim stopniu środowisko, w którym żyję jest dla mnie rozwojowe?”, „Co mogę zmienić, aby takim się stało?”, „Jak mogę lepiej korzystać z jego zasobów?”.

Całe zajęcia odbywały się online w pracowni komputerowej. Nie możemy się jednak doczekać momentu, kiedy to w końcu będziemy mogli uczestniczyć w wykładach na terenie zaprzyjaźnionej uczelni Collegium Da Vinci stacjonarnie – w Poznaniu 🙂

Katarzyna Nowacka