Pamiętaj o matematyce!

Czas przymusowej przerwy od zajęć w szkole jest idealny na zapoznanie się z możliwościami powtórek online. Chcielibyśmy Wam przedstawić świetną stronę, która pomoże Wam w przygotowaniach do matury z matematyki: pistacja.tv.

Pistacja to zupełnie darmowe lekcje online z matematyki zgodne z podstawą  programową szkoły ponadpodstawowej. Zajdziecie tam między innymi takie zagadnienia jak: liczby rzeczywiste, układy równań, ciągi, funkcje, trygonometrie i wiele, wiele innych. Krótkie filmiki wyjaśniają wiele pojęć, tłumaczą sposób rozwiązywania zadań i zawiłości matematycznych.

Dodatkowo, z myślą o uczniach, którzy w najbliższych tygodniach będą realizować program nauczania poza szkołą, zespół Pi-stacji zaplanował webinary powtórkowe dla maturzystów. Pierwsza tak lekcja online już 14.04.

Polecamy serdecznie! Pamiętaj, matura zbliża się wielkimi krokami! Wykorzystaj ten czas!

https://pistacja.tv

Katarzyna Nowacka