Ósmoklasisto!

Przed Tobą wyjątkowy moment – wybór szkoły ponadpodstawowej. To ważna decyzja, która może wpłynąć na Twoją przyszłość i rozwój osobisty. Oto kilka powodów, dla których warto zarejestrować się do naszej szkoły – ZSP2 w Krotoszynie.

Wybierając Dwójkę, zyskujesz dostęp do bardziej zaawansowanych materiałów edukacyjnych i nowoczesnych technologii. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy pomogą Ci zrozumieć trudniejsze zagadnienia i rozwinąć umiejętności potrzebne w dorosłym życiu .To tutaj zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które otworzą przed Tobą drzwi do wymarzonego zawodu. Oferujemy Ci w tym roku dwa bardzo ciekawe kierunki kształcenia w zawodach: technik reklamy i technik programista.

Nauka w szkole ponadpodstawowej to krok w stronę większej samodzielności. Uczysz się zarządzać swoim czasem, podejmować decyzje i brać odpowiedzialność za swoje działania. To cenne doświadczenia, które przygotują Cię do dorosłego życia.

Oferujemy dla Ciebie  różnorodne zajęcia pozalekcyjne – koła zainteresowań, kółka naukowe, drużyny sportowe i wiele innych. Udział w nich pozwala rozwijać umiejętności, których nie znajdziesz w tradycyjnych lekcjach, a także zdobywać cenne doświadczenia i certyfikaty.

Rejestracja do szkoły ponadpodstawowej jest prosta i odbywa się online. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy na stronie wybranej szkoły i dostarczysz wymagane dokumenty. Jeśli masz wątpliwości, zawsze możesz poprosić o pomoc nauczycieli, rodziców lub panie sekretarki w naszej szkole.

Oto link do rejestracji:

Na co czekasz? Przyszłość jest w Twoich rękach! Wybierz Dwójkę, zarejestruj się już dziś. To pierwszy krok do realizacji Twoich marzeń i osiągnięcia sukcesu. Z nami ten sukces osiągniesz!

Powodzenia!