Kolejny sukces sportowy naszej Zuzanny!

Uczennica naszej szkoły, kierunek technikum ekonomiczne – Zuzanna Krystek – znakomicie zaprezentowała się na Mistrzostwach Europy młodzieżowców U21 i U23 oraz seniorów w sumo. Zawody odbyły się w dniach 25-27 czerwca 2021 r. w Kazaniu (Rosja).

Pierwszego dnia mistrzostw stojąc na podium mogła aż trzy razy wysłuchać hymnu Polski zdobywając dwa złote medale w kategorii +80 kg oraz open. A wraz z kobiecą drużyna w 4 osobowym składzie stanęła również na pierwszym miejscu. Następnego dnia po ciężkich pojedynkach zdobyła trzy srebrne medale, dwa indywidualne w kategorii +80 kg i open oraz drużynowo. Ostatniego dnia zawodów wystartowała w turnieju drużynowym wraz z najlepszymi seniorkami w kraju. Mistrzostwa zakończyła z 7 medalami ale nie zwalnia tempa i przygotowuje się do kolejnych zawodów, które odbędą się już za niecałe trzy tygodnie. Będą to Mistrzostwa Europy Juniorów w Siedlcach.

Gratulujemy Zuzannie tak spektakularnych sukcesów.

Grzegorz Pierzchała