Kolejna udana akcja charytatywna

Wolontariusze z naszej szkoły jak zawsze stają na wysokości zadania. W tym roku już kolejny raz organizują zbiórkę dla osób starszych, samotnych i tych w trudnej sytuacji materialnej. Zbiórka żywności, zainicjowana przez dyrektora szkoły Romana Olejnika, wsparła mieszkańców Gminy Krotoszyn.

Mogliśmy spotkać naszych wolontariuszy w Intermarche i Dino. Nazbierali dużą ilość żywności długoterminowej, konserwy, środki czystości i słodycze. Zabrane produkty organizatorzy posegregowali i przekazali Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej.

Cieszę się, że nie brakuje empatii wśród mieszkańców naszej gminy i mogliśmy zebrać produkty na godne święta osobom potrzebującym. Dziękują wszystkim, którzy wsparli akcję – podsumował zbiórkę dyrektor R. Olejnik.

tekst i fot. Grzegorz Pierzchała