Integracja ekonomistów w Pradze

18 i 19 marca 2024 r. ekonomiści z klasy I i II uczestniczyli w wycieczce do stolicy Czech – Pragi.

To piękne miasto przywitało nas słoneczną pogodą, dzięki temu pozostaną niezapomniane widoki panoramy Pragi. Zwiedziliśmy Hradczany z Zamkiem Królewskim i Katedrą św. Wita, następnie Malą Stranę z ambasadami i barokowym kościołem św. Mikołaja oraz najpopularniejszy w Pradze – gotycki most Karola z XIV w. z wieżami Staromiejską i Małostrańską.

Kolejnego dnia zobaczyliśmy ogromny Plac Wacława (750x60m) i ratusz z XIV w. z wieżą i zegarem kurantowym Orloj.

Pobyt w Pradze zakończyliśmy odwiedzinami ZOO. Ten ostatni punkt programu przyniósł niezapomniane wrażenia, dopełnił program wyjazdu przynosząc rozluźnienie przy obserwacji zwierząt i odpoczynku na świeżym powietrzu.

Integracji nie było końca…

tekst: JT, zdjęcia: uczestnicy wycieczki