II Szkolny Konkurs Ekonomiczny – „Czy rozumiesz co czytasz?”

Pod koniec marca w naszej szkole odbył się II Szkolny Konkurs Ekonomiczny z hasłem przewodnim – „Czy rozumiesz co czytasz?”. Jedną z najważniejszych, a zarazem najtrudniejszych umiejętności dzisiejszego świata jest umiejętność czytania ze zrozumieniem. Czytanie tekstu ze zrozumieniem kształci, rozwija i pozwala zdobywać potrzebne informacje.

Celem konkursu było propagowanie i zachęcenie uczniów do czytania tekstów ekonomicznych oraz aktywowanie procesu rozumienia tekstu przeczytanego.

Oto wyniki konkursu:

1. miejsce – Tobiasz Panek kl. 3d

2. miejsce – Julia Szulc kl. 4dp

3. miejsce – Oliwia Gierlik kl. 1d

Zwycięzcom gratulujemy posiadania tak rzadkiej w tych czasach umiejętności czytania tekstu ze zrozumieniem!

Magdalena Zych, fot. Grzegorz Pierzchała