Ekscytujący turniej siatkarski

Wiele emocji dostarczył kibicom ostatni z trzech turniejów, który miał wyłonić najlepszą siatkarską drużynę ze szkół ponadpodstawowych w powiecie krotoszyńskim. Rywalizacja o ostateczny triumf do samego końca trwała pomiędzy Ceramą i naszym Mięśniakiem.
Nasz drużyna przystąpiła do turnieju bez chorego kapitana zespołu. Gorący doping publiczności sprawił, że podopieczni naszego trenera Grzegorza Wiertlewskiego, po przegranym pierwszym secie, podnieśli się w drugiej partii i o tym, kto będzie dzierżył miano najlepszej ekipy w powiecie, miał zdecydować tie break. W nim lepsi okazali się zawodnicy z ZSP1.Wyniki ostatniego turnieju:• ZSP3 – ZSP2 1:2 (25:18, 21:25, 9:15)• ZSP1 – ZSP3 2:0 (25:20, 25:14)• ZSP1 – ZSP2 2:1 (25:10, 22:25, 15:7)Gratulujemy zwycięzcom – drużynie CERAMY, która będzie reprezentować powiat krotoszyński w kolejnym etapie rozgrywek na szczeblu rejonu.Skład ZSP2 – Patryk Figlak, Mateusz Kostka, Krystian Figlak, Krzysztof Szeszycki, Dominik Czachorek, Filip Chudy, Kamil Poczta. (Dotychczasowy kapitan zespołu Franek Krawczyk – chory). Trener Grzegorz Wiertlewski.

tekst i fot. Grzegorz Pierzchała