Sukces naszych uczniów w sztafetowych biegach przełajowych!

W czwartek, 19 września, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się na stadionie miejskim w Krotoszynie. Nasza młodzież walczyła z ogromnym zaangażowaniem i determinacją, co przyniosło spektakularne wyniki!

W biegu dziewcząt na dystansie 6x800m nasza drużyna wywalczyła 2. miejsce, natomiast chłopcy w biegu 6x1200m zdobyli 3. miejsce. To bardzo dobre osiągnięcia, które pokazują, że wspólnym wysiłkiem i duchem drużyny można wiele zdziałać! 🏆

Gratulujemy uczniom za włożony trud i niesamowitą walkę do samego końca. Pokazaliście jak ważna jest aktywność fizyczna i współpraca w zespole.

Dziękujemy również nauczycielom wychowania fizycznego za wsparcie i motywację, które były kluczowe w przygotowaniach do tych zawodów.

GP, fot. JR